Dames 6

Seizoen 2019-2020

Vlnr achter: Laura, Shama, Marina, Jorinde, Machteld.
Vlnr midden: Andrea, Yosra, Jolanda, Astrid, Anne, Nina.
Vlnr voor: I Lin, Deborah

Niet op de foto: Lieke, Marieke, Emma, Maria. En assistent-coach Sander

Stand

TeamGespeeldPuntenDoelsaldo
1Zoebas VSE 21222234
2O.S.M. ’75 VSE 11220201
3SV Argon VSE 11216196
4Blue Arrows VSE 1121694
5S.B.U. VSE 41414-28
6LUSV Basketbal VSE 31112111
7BC Utrecht Cangeroes VSE 6111058
8Utrecht Bull’s VSE 4116-40
9Break Stars VSE 1116-54
10Crackerjacks VSE 2104-136
11BV Leerdam VSE 1100-636

Aankomende wedstrijden

DatumTijdThuisUit
01-02-202021:30BC Utrecht Cangeroes VSE 6Zoebas VSE 2
08-02-202015:00LUSV Basketbal VSE 3BC Utrecht Cangeroes VSE 6
16-02-202016:45BC Utrecht Cangeroes VSE 6Crackerjacks VSE 2
06-03-202020:30SV Argon VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 6
15-03-202015:00BC Utrecht Cangeroes VSE 6Break Stars VSE 1
22-03-202013:00S.B.U. VSE 4BC Utrecht Cangeroes VSE 6
29-03-202016:45BC Utrecht Cangeroes VSE 6O.S.M. ’75 VSE 1
05-04-202015:15Blue Arrows VSE 1BC Utrecht Cangeroes VSE 6
30-06-202013:00BC Utrecht Cangeroes VSE 6BV Leerdam VSE 1